LG představilo čtveřici nových smartphonů řady X!

0

Střední třída je stále významnou součástí portfolia producentů smartphonů. Dokonce si to uvědomila i společnost LG a vnesla do střední třídy hned čtyři telefonu najednou.

lg-x-header

Nová řada X byla poprvé uvedena v únoru, kdy v ní byla uvedena dvě zařízení, X cam a X screen. Nyní byly formálně představeny další čtyři modely: X power, X mach, X style a X max. První z nich, X power, je vybaven 5,3palcovým displejem a vysokokapacitní 4 100 mAh baterií, X style je 5 palcový model s tenkým tělem a nízkou cenou.

Hlavní pozornost však přitahují další dva modely v nabídce: LG X mach, který podporuje rychlé LTE kategorie 9 (3CA), a LG X mach, evidentně obývající teritorium phabletů. X mach by se sice nedal označit za vlajkovou loď, nicméně se svým 5,5“ QHD displejem a fotoaparátem s 1,55μm pixely bude jistě konkurenceschopný.

youtu.be/3KSZrBo33Ks

Bohužel u LG X max netušíme nic zavrátného. LG sice uvádí, že má velký displej, z čehož by se dalo usuzovat, že půjde o phablet. Blíže se však LG k novince nevyjádřilo, takže na další detaily si ještě musíme počkat. Stejně jako na informace o ceně a dostupnosti.

zdroj

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here