LG představí 30. května mezinárodní verzi Optimus G Pro

0

LG Imagination begins 2

Když na začátku května LG rozeslalo novinářům pozvánku na tiskovou konferenci, kterou se bude konat v čínském Macau, okamžitě se začalo spekulovat, jaký smartphone korejský výrobce 30. května představí.

Všechny sepkulace však ukončilo samotné LG, které ještě před konáním tiskovky rozeslalo druhou verzi pozvánky, která odhaluje, že představeným smartphonem bude Optimus G Pro. Přesněji tedy nejspíš půjde o mezinárodní verzi smartphonu, která se dříve či později objeví také na českém trhu. LG svou vlajkovou loď v současné době prodává jen v USA, Jižní Korei a Japonsku.

LG Optimus G Pro má 5,5″ IPS displej s Full HD rozlišením, který by díky jemnému zakřivení krycího skla měl podle výrobce nabídnout dosud nevídaný “2,5D efekt”. LG Optimus G Pro nebude zaostávat ani v rychlosti, a to díky přítomnosti čtyřjádrového Snapdragonu 600 taktovaného na 1,7 GHz, kterému dělají společnost 2GB RAM a 32GB vnitřní paměť rozšiřitelná pomocí slotu na microSD karty.

K další výbavě telefonu patří 13mpx zadní fotoaparát, 2mpx přední kamerka pro videohovory, NFC, 3140mAh baterie a operační systém Android 4.1 Jelly Bean.

zdroj: Android Central

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here