LG Optimus LTE se možná bude prodávat také v Evropě

0

LG Optimus LTE, které korejský výrobce představil minulý rok na domácím trhu, se nakonec možná začne prodávat i v Evropě. Na internetových stránkách GSM Dome totiž byli zveřejněny fotografie tohoto telefonu s dosud neznámým kódovým označením LG P936.

Telefon má 4,5″ displej s rozlišením 1280 x 720 pixelů a technologií True HD IPS, díky které displej zobrazí ostřejší a jasnější text a příjemné barvy s jejich automatickým nastavením. Nechybí ani dvoujádrový procesor Qualcomm Snapdragon S3 taktovaný na 1,5 GHz (2500 bodů v benchmarku Quadrant), 1GB RAM a 8mpx fotoaparát s autofokusem, natáčením 1080p videa a přisvětlovací diodou. Připojení k internetu probíhá pomocí 4G LTE, umožňující rychlost až 75Mbps. Na fotografii je telefon s Androidem 2.3.6 Gingerbread, očekáváme ale pozdější aktualizaci na Ice Cream Sandwich.

Zatím jde pouze spekulace, ale vzhledem k tomu, že se na telefonu nenacházejí loga žádného operátora, jde nejspíš o nebrandovanou verzi určenou pro evropský trh. Na starém kontinentě se telefon možná objeví pod zcela novým názvem. LG Optimus LTE se v současné době prodává také v USA u operátora Verizon pod názvem LG Spectrum a u operátora AT&T pod názvem LG Nitro HD.

 

zdroj: pa

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here