LG Optimus L4 II Tri – se třemi sloty na SIM karty

0

LG Optimus L4 II Tri

Informace, že LG Optimus L4 II je na některých trzích dostupný také v dual SIM verzi, asi dnes už nikoho nepřekvapí. V Brazílii však LG představilo dokonce „trojsimkovou“ verzi smartphonu, která se prodává pod názvem LG Optimus L4 II Tri (E470f). Další exotickou funkcí je integrovaný digitální tuner pro příjem televize.

Výbava novinky dále zahrnuje 3,8″ True IPS displej s rozlišením 480 x 320 obrazových bodů, jednojádrový procesor MediaTek MT6575 (Cortex A9) taktovaný na 1 GHz, grafický čip PowerVR SGX531 a 512MB RAM. Výrobce nezapomněl ani na 4GB interní paměť, slot na micro SD karty, 3mpx zadní fotoaparát s LED bleskem, Wi-Fi, HSDPA, Bluetooth 3.0 a baterii o kapacitě 1700 mAh. Operačním systémem je Android 4.1 Jelly Bean s grafickými úpravami od výrobce.

LG Optimus L4 II Tri je jedním z prvních tri-SIM smartphonů na světě. Svého zástupce do této velmi specifické kategorie představila v minulosti také čínská společnost GooPhone. Na evropském trhu by si telefony nejspíš nenašli dostatek zákazníků, kteří by využili všechny tři sloty na SIM karty, hlavními odbytišti tri-SIM modelů jsou tak především Asie a Jižní Amerika.

zdroj: GSM Insider

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here