LG nakonec na novém Nexusu nepracuje, v případě nabídky od Google by to ale zvážilo

1

LG-logo-580x328

V přímém rozporu se spekulacemi ze začátku května, které s odkazem na údajný výrok výkonného ředitele LG tvrdily, že tato jihokorejská dvojka pracuje spolu s Googlem na novém Nexusu, dnes viceprezident LG mobile pro Evropu, Won Kim, oznámil, že jeho společnost aktuálně na žádném Nexusu nepracuje.

Dále také uvedl, že LG neplánuje jít ve šlépějích Samsungu. Zařízení s čistým Androidem bez vlastní nadstavby výrobce totiž prý pro společnost nemají žádnou přidanou hodnotu. Jeho slova následně potvrdil také mluvčí jihokorejského výrobce, který ovšem dodal, že kdyby LG dostalo nabídku od Google, tak by ji určitě bez rozmyslu nezahodilo.

Jak to tedy nakonec s příštím Nexusem bude, je prozatím ve hvězdách. Vzhledem k tomu, že má ale podle dosavadních plánů vyjít až přibližně za půl roku, tak je to stejně poměrně jedno.

Posledním větším výrobcem, který Nexus zatím nevyráběl je Sony. Líbil by se vám takový Xperia Z Nexus? Dejte nám vědět do komentářů.

Zdroj: All About Phones via TalkAndroid

1 komentář

  1. nikoho nezaujíma ich pridana hodnota, skôr by som to nazval degradovana hodnota. testujem ich telefóny a ich UI je katastrofa. ak by mali ich mobily čistý Android tak sa dostanú na prvé miesto len taký fukot

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here