LG Gentle|Low-end sklápěčka s Androidem 5.1

0

LG Gentle je posledním modelem značky, který je notně zvláštní a zatím dostupný pouze pro Jižní Koreu. Hlavní zvláštností celého telefonu je na první pohled konstrukce, která není pouze dotyková, jak je dnes zvykem, ale kombinuje prvky sklápěcí a dotykové konstrukce do jednoho celku.

 LG Gentle

Hlavní nevýhodou celého telefonu je zastaralý hardware a nízké rozlišení displeje. Ten má úhlopříčku 3,2″ a HVGA rozlišení (480 x 320), což činí celkovou jemnost displeje zhruba 180 ppi, nutno dodat, že displej je dotykový. Pod kapotou tepe čtyřjádrový procesor o taktu 1,1 GHz, kterému dopomáhá 1 GB operační paměti RAM. LG Gentle nabízí pouze jeden fotoaparát na zadní straně s rozlišením 3 MP, takže příznivci selfies mají smůlu. Vnitřní úložiště má kapacitu 4 GB a lze jej rozšířit pomocí SD karty. Baterie se zastavila na hodnotě 1700 mAh. Jako na přidanou hodnotu lze pohlížet na přítomnost LTE. Cena se bude pohybovat okolo $150 (+- 3600 korun).

Jak ze vzhledu tak i z hardwaru vyčíst, LG se chce zacílit na pamětníky a seniory, kteří se ale chtějí pomalu přizpůsobit novým trendům.

Zdroj: gsmarena.com

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here