LG G6 je tady již brzy! Přijde o modulární konstrukci, ale dostane nové vychytávky a výborné specifikace

0

lg-g6Představení nového vlajkového modelu LG G6 se nejspíš dočkáme v únoru. Přesto již v současné době víme, jak by mělo zařízení pravděpodobně vypadat a jaké jsou některé z jeho základních specifikací.

Jako první si můžeme na renderech všimnout, že bude mít přístroj unibody konstrukci stejně jako většina současných konkurentů. LG zvolilo letos u svého vlajkového modelu G5 odvážnou modulární konstrukci, která však nakonec úspěch telefonu nezajistila, a tak se LG rozhodlo, že tento koncept u vlajkové lodi pro rok 2017 opustí.

lg-g6-5lg-g6-2lg-g6-3lg-g6-1

Podle renderů se však bude letošní model G6 od loňského modelu G5 trochu lišit. Tlačítka pro ovládání hlasitosti jsou sice stále umístěna na levé straně, ale tentokrát jsou od sebe oddělena. Reproduktor se nachází napravo od portu USB-C na spodní straně.

Displej má opět 5,3 palcovou úhlopříčku a měl by disponovat rozlišením 1440 x 2560 pixelů. Na zadní straně si můžeme všimnout duální kamery, jejíž snímače jsou viditelně rozdílné, takže budou pravděpodobně opět disponovat rozdílnými ohniskovými vzdálenostmi. K dispozici je také snímač otisků prstů, který slouží zároveň jako tlačítko napájení. Telefon by měl být podle dosavadních předpokladů poháněn procesorem Snapdragon 830, který údajně doplní 6 GB operační paměť.

LG G6 určitě dostane také pár nových vychytávek, jelikož nemá modulární konstrukci, a tak musí dokázat zaujmout něčím jiným. Jednou z těchto vychytávek by mělo být podle dostupných informací bezdrátové nabíjení, takže se dají očekávat skleněná či keramická záda.

Zdroj

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here