LG: Čtečka otisku prstů pro G3 i chytré hodinky?

0

Ohledně chystaného modelu vlajkové lodi LG G3 se objevilo již velké množství spekulací a ne všechny se musí nakonec potvrdit. Je však velmi pravděpodobné, že LG  testuje čtečku otisku prstů, která by mohla její součástí. Alespoň podle zdroje, který se pohybuje blízko projektu.

lg-logo

Podle serveru The Korea Herald testuje LG prototyp zařízení se čtečkou otisků prstů a neměl by to být žádný jiný model, než očekávaný nástupce druhé generace vlajkové řady G, LG G3. Tuto zprávu serveru sdělil člověk blízký projektu. Podle jeho slov se: „LG rozhodlo zakomponovat čtečku otisku prstů do příchozí G3, nástupce G2, a provádí sérii testů produktu“. (Pozn.: Volně přeloženo.) Technologie by měla být odlišná oproti té, která je užita v Apple iPhone 5S. Aby čtečka reagovala na váš dotyk, bylo by nutné přes ni prstem přejet, jako to známe na příklad z některý notebooků značky HP.

Vedle projektu vlajkové lodi G3 jsou ve hře pravděpodobně ještě další dva. Prvním z nich je G-Arch, což by měly být chytré hodinky, a zařízení G-Health určené pro fitness a funkci kontroly zdraví. Obě jsou testovány spolu se zařízením LG G3, aby byla zajištěna stoprocentní kompatibilita a obě zařízení mohly být představeny současně.

O dalších podrobnostech a možné specifikaci LG G3 jsme vás informovali zde. Pravděpodobná výbava bude zahrnovat osmijádrový procesor o taktu 2.2 GHz, Quad HD displej a verzi Androidu 4.4 KitKat. Všechna zařízení by měla být představena na Mobile World Congress v Barceloně, která se koná na konci února. Pro tuto událost již LG potvrdilo svoji účast.

Zdroj: Koreaherald

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here