LG a MediaTek chystají chytrý telefon s podporou tří SIM karet

0

Mediatek_LG-630x354

Internetem koluje zajímavá zpráva. MediaTek a LG údajně chystají zařízení s podporou tří SIM karet. Pokud vám tedy nestačí Dual SIM, máte se na co těšit. Je však velmi nepravděpodobné, že by se model objevil na trzích v Evropě, natož u nás v České republice, kde je poměrně malá cílová skupina i pro Dual SIM telefony. Novinka od LG by měla mířit hlavně do Číny a Indie, popřípadě na další rozvojové trhy.

V tiskové zprávě od MediaTeku není zařízení blíže specifikováno. Můžeme jen hádat, zda bude telefon patřit do nižší, střední nebo vyšší třídy. Nejspíše se bude jednat o model na hranici mezi nižší a střední třídou. „V návaznosti na úspěch oblíbeného předchůdce Dual SIM, umožňuje technologie 3G Triple SIM až tři karty současně. Každá může přijímat hovory, posílat SMS zprávy, přenášet data a zůstává v pohotovostním režimu bez nadměrné konzumace baterie,“ píše se v tiskové zprávě. „Hlavním rysem 3G Triple SIM řešení je vysoká úroveň stability a potvrzuje, pověst MediaTeku jako předního výrobce multi SIM čipsetů,“ dodává.

Do budoucna můžeme očekávat  pokračování spolupráce MediaTeku s dalšími výrobci Dual SIM modelů, hlavně v Indii. Jedná se o společnosti jako je Nokia, MicroMax a Karbonn. Navíc se spekuluje o tom, že telefon pro tři SIM karty nechystá jen LG.

 

zdroj: gizbot

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here