Létající auto „B“, nový nástupce AR.Drone

1

 B1  B B rozloženy

Na kickstarter.com se uchází o dotaci zajímavý projekt létajícího automobilu s názvem „B“. Sice je tento projekt v začátcích, kdy se snaží získat finanční hotovost pro začátek výroby, ale i přesto nám vývojáři představili  již funkční prototyp. Navíc slibují zahájení distribuce létajícího auta ještě během letošního prosince, což jistě potěší všechny příznivce hraček pro chytré telefony a tablety, kteří si jej tak mohou nadělit pod stromeček.  Létající auto Vám nabídne vše co kvadrikoptéra AR.Drone +  si  budete moci užít pohybu v terénu na 4 kolech, což mnohdy může být více zábavné než pouhé létání viz. promo video.

Celý projekt vypadá velmi dobře, navíc se již vývojářům podařilo vybrat více než 100 000 liber, které jim dovolí rozjezd celé výroby. Půjde-li vše podle plánu tak se ještě letos dočkáme létajícího auta „B“ s HD kamerou (1280×720 px) .

I vy máte možnost projekt podpořit libovolnou částkou od £1, avšak chcete-li být mezi prvními kdo obdrží finální plnohodnotný produkt musíte přispět alespoň £320, tímto příspěvkem si zajistíte doručení do Vánoc. Jestli je £320 nad Vaše možnosti, máte možnost přispět £125, díky kterým získáte plně funkční zmenšený RC model.

httpv://www.youtube.com/watch?v=zhmPW7fpTPY

httpv://www.youtube.com/watch?v=db9uuxQPzrg

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here