Lenovo představuje projektor do kapsy

3

Lenovo představilo na akci MWC (Mobile World Congress) padesáti-lumenový pikoprojektor s duálními reproduktory a 110palcovým maximálním promítaným obrazem, který zvládne rotovat v rozmezí 90 stupňů.

1

Zdroj LED světla o vysokých kotrastech dokáže promítat bezdrátově pomocí DLNA nebo Miracast propojení, ale pokud jste věrní microUSB kabelům, stačí jimi jen propojit projektor a Vaše Android/iOS/ Windows Phone zařízení. Lenovo Pocket Projector zvládne být v pohotovosti 2,5 hodiny, což by mělo stačit na vychutnání si průměrně dlouhého filmu bez zdroje napájení předtím, než baterie začne protestovat. Přirozené rozlišení je 854×480 a s kontrastním poměrem 1000:1 byste měli bez problému rozlišovat, co je na obraze, pokud se tedy nerozhodnete promítat někde venku nebo v prosvětlené místnosti za přímého slunečního svitu.

3 2

Projektor je dokonce vybaven i microSD slotem, který pobere karty až o 32 GB volného úložného prostoru. Rozměry 104mm  x 25mm  x 100 mm a váha pouhých 170g pouze potvrzují, že je LPP opravdu kapesní, pokud ho tedy porovnáváme s jinými projektory. Jistá ,,masivita“ je samozřejmě nutná, přesto si myslíme, že se autoři mohli více zaměřit na design přístroje, protože plastový kabátek naznačuje, že tady se skutečně nikdo výsledku pro oko nevěnoval. Firma si bude účtovat $199 (4890 Kč)za kus, přičemž sehnat se bude dát již tento měsíc ve všech zemích, ve kterých má Lenovo pobočky.

zdroj: http://www.phonearena.com

 

3 KOMENTÁŘE

    • Souhlasím, na co je mi 110″ při rozlišení které měl už můj kdysi, teď už starý, SE Experia Neo na 3,7″ displeji.. Je to vrtip.. Mělo to být minimálně full HD.

  1. Určitě si to najde své kupce, pro firemní prezentace je to postačující projektor a hlavně nebude zabírat tolik místa. A když se podívám kolik stojí lampa do klasického projektoru http://www.projektory-lampy.cz/lampy/benq/, tak je to vlasně cena za tento projektoru, ale s tím že má LED podsvícení, takže odpadá nutnost měnit lampu(lampičku) 🙂

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here