Lenovo Moto Z: oficiální představení proběhne 9. června

0

motoZZa něco málo přes dva týdny, přesněji 9. června představí společnost Lenovo svůj nový smartphone se jménem Moto Z, novou vlajkovou loď, která bude slavnostně novou řadou smartphonů, jejichž cílem je nahradit sérii Moto X .

Pověst pochází ze stránek HelloMotoHK z Google+, a ukazují na nový teaster nového Lenovo Moto Z charakterizované sloganem „předefinovat mobilní telefon“ . Obraz je zaměřena na horní část zadního krytu, vyznačující se fotoaparátem a zajímavým bleskem.MotoZ-600x400

Spolu s novým Lenovo Moto Z by mělo být předloženo i šest nových Moto modů. Některé moduly jako např. Pro Camera Mod, Mod Power a stereo Mod jsou celkem lehce představitelné, oproti tomu jsou zde i o něco méně jasné mody – Adventure mod (je vůbec možné, že by dal modul smartphonu vodotěsnost?), Theater Mode (mohli byste přidat pokročilý zvukový modul) a mod stylu, který by mohl skrýt některé nové změny.

Na rozdíl od LG, který k LG G5  uvádí pouze dva moduly, Lenovo Moto Z mohlo vzápětí ukázat dobrý výběr pro uživatele, a tím zvýšit zájem o modulární smartphone.

zdroj

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here