LeEco údajně pracuje na vlajkové lodi s 8 GB operační pamětí

0

LeEco Le Max Pro 2Zdá se, že počet jader u telefonů se zastavil na 10, takže teď výrobci soupeří ve velikosti operační paměti. Společnost LeEco (tehdy ještě LeTV) jako první představila telefon s 6 GB operační pamětí a pokud je tato zvěst pravdivá, pracuje již na vlajkové lodi s 8 GB operační pamětí.

Tato nová vlajková loď bude prý poháněna procesorem Snapdragon 823, zatímco současný 6 GB model společnosti využívá Snapdragon 820. Qualcomm sice neuvádí omezení velikosti operační paměti u procesoru Snapdragon 820, ale přesto bude bezesporu lepší použít u telefonu s tak monstrózní operační pamětí vylepšenou variantu Snapdragon 823.

Takováto operační paměť v telefonu je skutečně šílená, pokud vezmeme v úvahu, že 8 GB někdy vystačí i herním počítačům. Musíte však mít na paměti, že v telefonu využívá operační paměť jak procesor, tak grafický čip, zatímco u stolních počítačů mají grafické čipy svou vlastní paměť a grafické úkony zabírají mnoho místa zejména u telefonů s vysokým QHD rozlišením. Dalším důvodem pro zvyšování může být multitasking, který není u Androidu o nic méně složitý než u OS Windows.

Nová vlajková loď LeEco prý bude dále mít 25 MP fotoaparát a přijde na 3 000 CNY (asi 11 000 Kč).

Zdroj

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here