Launcher z Galaxy S III portován na jakýkoliv telefon s Androidem 4.0 ICS

10

Ačkoliv nejsou uživatelské nadstavby výrobců telefonů s Androidem příliš oblíbené, občas se najdou vývojáři, kteří se je rozhodnou portovat na jiné telefony. Tentokrát se jedná o launcher ze Samsungu Galaxy S III, který je vybaven nejnovější verzí rozhraní TouchWiz.

Aby byl následující postup funkční, musíte mít rootnutý smartphone s Androidem 4.0 Ice Cream Sandwich. Uživatelé už hlásí bezproblémovou funkčnost na HTC Desire, HTC Evo 3D, HTC One S, HTC Sensation, LG Optimus 2X, Samsung Galaxy S Plus, SE Xperia Arc S a SE Xperia Pro.

Samotná instalace launcheru je velmi jednoduchá. Stačí manuálně zkopírovat APK soubor do složky /system/app. To provedete pomocí libovolného root exploreru (např. ES File Explorer).

Vzhledem k tomu, že port je zatím jen ve stádiu beta verze, mohou se občas vyskytnout problémy. Většina uživatelů si ale pochvaluje rychlost launcheru, která se vyrovná nebo dokonce překoná např. Nova Launcher.

Další informace a odkaz ke stažení najdete na fórů xda-developers.

via xda

10 KOMENTÁŘE

 1. Mi to na sgs 2 taky spis nejede – dlouho mi trvalo nez jsem rozjel pridavani widgetu, ale z nejakeho duvodu i tak nesly pridat na prostredni plochu…kazdopadne po restartu to hlasilo chybu, ze launcher prestal pracovat a to po kazde instalaci – to vse se delo na CM9.

  • na xda je navod, ako presne postupovat pri instalacii..
   ked som len nakopiroval do /app tak takisto bola chyba pri spusteni.. 
   ale po oprave podal XDA, slape. a je naozaj rychlejsi ako Nova Launcher.. teda aspon sa mi to zda, ze je to tak.. na mojej SGS I.. 

 2. jak to mám naistalovat ? můj pc mi to automaticky asi háže ten soubor do raru přitom by to mělo být v apk tak nevím kde je chyba

  můžete mi někdo napsat nějaký jednodušší návod ? mám sgs note

  mám to teda jen hodit do system/app a co potom ???

  tel mam rootnuty s ics

  • – subor SGS3.. .apk nakopirujes do /system/app 
   -restartujes telefon 
   – ked vyberies SGS3 launcher, vyhodi ti chybu. pustis teda povodny launcher 
   – pojdes do /system/app 
   – spustis SGS3.. .apk, cim ju nainstalujes (potvrdis prepisanie systemovej app) 
   – restartnes Android
   – funguje

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here