Laboratorní test ohybu smartphonů – vítězem se stal Galaxy Note 3

1

S příchodem nejnovější verze iPhonu 6 Plus se hojně diskutuje o ohýbání smarphonů, na YouTube naleznete několik desítek těchto testů, avšak ve většině případů se jedná o domácí pokusy. Jak je tomu doopravdy v laboratorních podmínkách zjistili inženýři z Consumer Reports, kteří do laboratorního testu zařadili HTC One (M8), iPhone 6, iPhone 6 Plus, iPhone 5, LG G3 a Samsung Galaxy Note 3. Z laboratorních testů vyšel vítězně Samsung Galaxy Note 3 avšak bylo taktéž zjištěno, že se smartphony jen tak samy od sebe neohnou a je potřeba vyvinout značnou sílu pro jejich ohnutí. Případné majitele HTC One musíme upozornit, aby si na svůj přístroj dávali větší pozor jelikož k jejich ohnutí dojde snáze než v případě iPhonu 6 Plus.

http://www.youtube.com/watch?v=Y0-3fIs2jQs

U předchozí generace přístrojů nikoho nenapadlo podobné testy ani provádět stačí si vzpomenout na nezničitelnou Nokii 3310, která přežila nejeden pád. I když už tento legendární přístroj je spíše raritou byl podroben testu ohybu také, a jak dopadl se můžete podívat v následujícím videu:

https://www.youtube.com/watch?v=xiJaG2kRVd4

1 komentář

  1. Tenhle článek jsem otevřel kvůli nadpisu. Zajímalo mě jak si vedla nokia. 3G tu nemám k dispozici, kešovat video na edge je nesmysl a tak si říkám, proč kua web o/pro telefony dá cosi z nadpisu do videa. Tak dík za článek no 😀

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here