Krásná pianistka a klavír z více než 100 kusů Galaxy Tab S2! To je předvánoční reklamní kampaň Samsungu ve Velké Británii.

0

TabletPiano_Main_2Vstoupí nyní Samsung na trh s klavíry? No, to není pravděpodobné, ale při propagaci Galaxy Tab S2, jihokorejská společnost vytvořila klavír z více než 100 kusů tohoto zařízení.

Akce se konala v londýnském Spitalfields Market, kde pianistka Myleene Klass představila tabletový klavír. „Nikdy se necítím lépe, než když se sejdeme s mými dvěma dcerami kolem klavíru. Samsung Tab S2 klavír je skutečně prvním svého druhu a nikdy předtím, jsem na nic podobného nehrála. Moje nejmladší dcera se právě naučila rolničky a já vím, že by si je ráda vyzkoušela zahrát na tento klavír.“řekla.

Conor Pierce, viceprezident IT & Mobile Samsung Electronics ve Velké Británii a Irsku, řekl: „S krásnými AMOLED obrazovkami tabletu zní klavír skvěle a to nejen zní, ale také skvěle vypadá, s obrazovkami, na kterých je animace fantastického zlatého vánoční balicího papíru. Stejně jako klavír, Galaxy Tab S2 je k dispozici také v krásném zlatém proveden, takže je ideálním vánočním dárkem pro rodinu nebo blízké.“

Zdroj: Samsung NewsRoom

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here