Král je mrtev, ať žije král aneb Team Alliance se štěpí od Darky’s ROM týmu

0

Jak jistě mnozí z Vás již před nějakou dobou zaregistrovali, tak mezi vlastníky zařízení od Samsungu (Galaxy S, Galaxy S II, Galaxy Note) velmi populární alternativní ROM Darky’s ROM se již nějakou tu dobu potýká s problémy.

Její zakladatel Joël ‚Darky‘ Staub se totiž jejímu vývoji kvůli škole nějakou tu dobu nevěnoval a tak projekt více méně převzala skupina lidí vedená kernel vývojářem ‚Ficetem‘. Mezi tím se však Darky probral a rozhodl se bez upozornění zbytku týmu přesunout projekt pod Android Switzerland comunity.

To se bohužel nelíbilo dev týmu včele s ‚Ficetem‘, který po malé roztrži názorů odstřihl Darkyho od administrace stránek. Po několika dnech rozepří pak oznámil, že se od Darky projektu odštěpí a začne svůj vlastní vývoj pod značkou Team Alliance.

Současně s přesunutím projektu na stránky Team Alliance by měla být také Darkymu navrácena původní doména a s trochou štěstí i obnovena vývojářská práce z Darkyho strany. V konečném důsledku by tak měli být v horizontu několika málo měsíců dostupné obě, tedy jak team Allience ROM tak i původní Darky ROM.

zdroj: Darky’s Forum ‚jak to ve skutečnosti bylo‘, Darky ROM

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here