Koncept: Samsung Galaxy S5 inspirovaný HTC One

0

Samsung Galaxy S5 koncept1

Jak už bývá v posledních letech zvykem, Samsung si design své chystané vlajkové lodi střeží opravdu důkladně. O to větší prostor pro své nápady ale dostávají nejrůznější designéři, kteří vytvářejí koncepty Samsungu Galaxy S5. Jedním z těch, kteří světu ukázal vytouženou podobu dlouho očekávané novinky od Samsungu, je Hasan Kaymak.

Tento turecký designér je poměrně známý především pro koncepty zařízení s logem HTC. Jeho vášeň pro smartphony taiwanského výrobce se projevila i v konceptu Samsungu Galaxy S5. Vzhled přístroje je výrazně inspirovaný HTC One, a to včetně těla z hliníku a dvojice předních stereo reproduktorů.

Při tvorbě návrhu uživatelského rozhraní vycházel Hasan Kaymak z čistého Androidu 4.4 KitKat, který ale v jeho podání prošel několika úpravami. Nejzajímavějším prvkem je úplné odstranění notifikační lišty na odemykací obrazovce. Příchozí upozornění jsou spolu s informacemi o stavu baterie a signálu zobrazena pomocí povedeného widgetu.

Pokud vás tento koncept smartphonu zaujal, máme pro vás špatnou zprávu. S jistotou totiž můžeme říci, že skutečný Samsung Galaxy S5, k jehož představení dojde na začátku příštího roku, bude vypadat úplně jinak.

Samsung Galaxy S5 koncept2

Samsung Galaxy S5 koncept3

Samsung Galaxy S5 koncept4

Samsung Galaxy S5 koncept7

Samsung Galaxy S5 koncept5

Samsung Galaxy S5 koncept6

zdroj: Concept Phones via Phone Arena

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here