Koncept Androidu 5.0 Key Lime Pie

5

Android 5.0

Představení Key Lime Pie, co by nové verze Androidu s označením 5.0, se nezadržitelně blíží a ačkoliv neznáme ještě přesné datum představení, na internet unikají první koncepty, jak by mohl nový Android vypadat.

Jeden z nich je od designéra Jinesh Shaha, který nám ukazuje na několika renderech domovskou obrazovku a Lockscreen. S renderů se toho kromě designu nedá moc vyčíst a žádná extra novinka zde není poznat. Akorát u uzamčené obrazovky si můžeme všimnout hlasového vyhledávání a informací z notifikační lišty, které jsou zobrazeny na celém displeji. Tlačítko na odemknutí nalezneme dole. Design je velmi jednoduchý a myslím, že si najde jak své příznivce, tak i své odpůrce. Co říkáte na tento koncept Androidu 5.0, líbí se vám?

Android-5.0-Homescreen-325x325 Android-5.0-Lockscreen-325x325 Android-5.0-Music-Widget Android-5.0-Music-Widget-Closed-325x325

Zdroj: phonearena

5 KOMENTÁŘE

  1. Nevim cekal sem neco vic graficky promakanyho pri dnesnim vykonu telefonu ale este to neni defnitivni snad se to trochu pozmeni!

    • Je to jen jeden z mnoha konceptů. Konečná podoba může bát zcela jiná 🙂 , ale na druhou stranu nutno říci, že design se i v ostatních konceptech drží jednoduché grafiky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here