Kolik vydrží baterka Note Edge?

0

Samsung vybavil svůj nový zakřivený produkt Note Edge o něco menší 3000 mAh baterií než u inspirujícího bratříčka  Note 4,  jehož baterie se může pochlubit o 220 mAh více. Tento rozdíl se také projevuje ve výdrži telefonu. Kolegové z phonearena.com provedli pokus, jak dlouho tyto modely vydrží. Pojďme se na to mrknout.

Samsung-Galaxy-Note-Edge-Review-007

Ti měřili výdrž baterie dle jistého internetového návodu navrženého tak, aby co nejpřesněji vystihl typickou spotřebu energie přístroje u průměrného uživatele. Zatímco naměřili 8 hodin a 43 minut plného výkonu během testování na Note 4, u stejného testu dosáhl model Note Edge něco málo přes 7 hodin. Takže si můžete být jisti, že phablet s inovativní zakřivenou hranou displeje Vám bude k dispozici po dobu celého pracovního dne. Nicméně aktuální trend dvou nebo dokonce tří-denní výdrže (mluvíme o Xperia nebo Droid Turbo) je tahákem, který Note Edge nesplňuje ani náhodou.

tab

Zmíněný přístroj má naproti tomu jednoduše vyměnitelnou baterku a samotné nabíjení probíhá extrémně rychle. Takže to, že vydrží o něco méně než Note 4, nás nemusí tak moc trápit.

Pokud chcete porovnat výdrže baterií i s jinými chytrými zařízeními nebo se podívat na jejich doby nabíjení v minutách, koukněte se do tabulek v článku.

zdroj: http://www.phonearena.com

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here