Kdy se začne prodávat Samsung Galaxy S III?

0

samsungSamsung Galaxy S III je v současné době bezpochyby nejočekávanějším telefonem s Androidem. Kdy se dočkáme jeho oficiálního představení a začátku prodeje?

Jihokorejský zpravodajský server Electronic Times News uvedl před měsícem, že se nová vlajková loď od Samsungu začne prodávat během května. To by naznačovalo, že telefon bude nejspíš představen během dubna. Včera ale přinesl jiný zpravodajský server ZD Net Korea informaci, že se Galaxy S III během dubna dostane dokonce na pulty obchodů. Tím bohužel příběh nekončí.

Nejnovější informaci dnes publikoval korejský web MT. Samsung údajně ještě nerozhodl o začátku prodeje své novinky,  nejdříve si ale Galaxy S III budeme moct koupit až v létě. Místo toho výrobce v nejbližší době představí jiný telefon s Androidem a také podporou připojení k internetu pomocí technologie LTE.

Zatímco začátek prodeje tak zůstává tajemstvím, výbavu chystaného Samsungu Galaxy S III známe poměrně jasně. Novinka by měla mít 4,8palcový Super AMOLED Plus displej s HD rozlišením, čtyřjádrový procesor,  8mpx zadní a 2mpx přední fotoaparát,  2GB RAM a Android 4.0 Ice Cream Sandwich. To vše zabalené v těle s tloušťkou jen 7 mm a vyrobeného ze zesíleného keramického materiálu.

Graf ceny produktu Samsung i9100 Galaxy S II poskytuje server Heureka.cz

zdroj: uv, ac

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here