Kartičkové Google Play kredity oficiálně, bohužel jen pro USA

0

Google včera skrze svůj oficiální Google+ účet uvedl, již dříve komunitou odhalené, kartičky s kreditem pro internetový obchod Google Play. V několika příštích týdnech se tak ve vybraných obchodech po celých Spojených státech začnou prodávat kartičky s kódem, které po zadání přidají do Google Play peněženky 5, 10, 25 nebo 50 dolarů.

Tento kredit pak půjde využít při placení na Google Play namísto kreditní karty a nabídne tak možnost nakupování bez nutnosti zadávat někam číslo platební karty. Jediným jeho omezením bude horní limit 2 000 dolarů a fakt, že pro něj budete muset dojít do obchodu.

Bohužel má ale jeden háček, stejně jako některé další speciality Google Play, i kartičkový kredit bude alespoň zpočátku dostupný jen a pouze v USA. Pokud se k nám tak vůbec někdy dostane, tak to rozhodně nebude trvat krátkou chvíli. Jako všechny služby se totiž po USA bude prvně rozšiřovat do Kanady, pak Spojeného království a dalších západních zemí a nakonec až pak možná i k nám.

Na druhou stranu, jak poznamenal jeden komentář na Google+, ačkoliv softwarové novinky mívají v USA jako první, tak na telefony a aktualizace občas čekají i měsíce, takže ono je to poměrně vyvážené.

Zdroj: +Google Play via dotekomania

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here