K představení Sony Xperie Honami nejspíš dojde 4. září

0

sony ifa 2013

4. září, tedy dva dny před konáním veletrhu IFA 2013 v Berlíně, plánuje Sony uspořádat tiskovou konferenci. A podle pozvánky, kterou japonský výrobce rozesílá novinářům, bude na této akci představeno nějaké nové zařízení. Sony pochopitelně není příliš konkrétní, s největší pravděpodobností však bude představenou novinkou dlouho očekávaná Xperia Honami, tedy nová vlajková loď výrobce. 4. září pořádá tiskovou konferenci také Samsung, který nejspíš představí Galaxy Note III.

Sony Xperia Honami by měla mít podle starších spekulací 5″ displej s Full HD rozlišením a technologií Trilumios pro kvalitnější zobrazení barev. Srdcem přístroje údajně bude čtyřjádrový procesor Snapdragon 800 taktovaný na 2,3 GHz spolu s grafickým čipem Adreno 330,  2GB RAM a 32GB interní paměť rozšiřitelnou pomocí micro SD karty.

Xperia Honami leak 2 Xperia Honami leak 1

Největším trumfem bude samozřejmě fotoaparát, který údajně nabídne rozlišení až 20 megapixelů a kombinaci LED blesku s klasickým xenonovým bleskem. Chybět samozřejmě nebude ani přední kamerka, která by měla mít rozlišení 2,2 megapixely. Operačním systémem bude s největší pravděpodobností Android 4.2 Jelly Bean.

Smartphone bude dostupný minimálně ve dvou barevných verzích, konkrétně byla zatím odhalena černá a bílá. Nesmíme také zapomenout, že Honami je jen interní kódové označení a na pultech obchodů se novinka objeví pod jiným názvem.

zdroj: GSM Arena

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here