Jižní Korea získává přístup k hrám na Android marketu

2

Jižní Korea je naprosto nepochybně z pohledu chytrých telefonů s Androidem  velmi důležitá a perspektivní oblast, přeci jen jde největší odybytiště aplikací, technologický inkubátor a současně také prodejní mekku Samsungu.

Je tak až skoro s podivem, že Google rozlouskl veškeré problémy s úřady a zpřístupnil zde sekci her na Android marketu až teď, po 24 měsících, neboli dvou letech, od oficiálního vstupu operačního systému Android a potažmo tedy také Android marketu na tamní telefonní trh.

Pokud náhodou patříte mezi herní vývojáře, tak se doporučujeme podívat do vývojářské konzole a zkontrolovat nastavení související právě s Jižní Koreou jako dostupnost nebo případnou cenu v tamní měně, korejském wonu.

Nakonec by snad ještě stálo za připomenutí, že Jižní Korea není jediná, která na něco čekala. Také čeští a slovenští vývojáře stále nemají možnost prodávat své aplikace, a to i přesto, že zde není žádný zjevný důvod, proč by to jít nemělo.

Zdroj: blogspot

2 KOMENTÁŘE

    • Rating her, na tamním trhu je pro každou hru nutné pro každou hru projít určitým ověřovacím systémem. Jak to ale Google přesně vyřešil nevím.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here