Je libo zakřivenou hranu tentokrát u Xiaomi? Nebo rovnou dvě?

1

Přestože nás před rokem Samsung informoval skrze patentovou aplikaci, překvapilo všechny, když byl vedle modelu Samsung Galaxy Note 4 představen na začátku roku 2015 i Samsung Galaxy Note Edge. Zatímco Note Edge je vybaven jednou zakřivenou hranou displeje, vypadá to, že společnost Xiaomi posouvá tento koncept ještě o něco dál. Nově vydaný poster odhaluje zařízení, pojmenované Xiaomi Arch, které se může pyšnit dokonce hned dvěma takovými hranami. 

screen2

Ty se zaměří hlavně na upozornění a ovládání, přičemž Xiaomi může využít jednu stranu i jako list informací jako třeba skóre zápasu nebo ceny zboží. Na posteru konceptu je napsáno, že jde o první telefon se dvěma zakřivenými hranami (funkčními) na světě.

Zdá se, že Xiaomi by s tímto modelem narušila svoji obchodní politiku zaměřenou hlavně na levnější zařízení na trhu.  Pokud však už teď umíráte touhou si zařízení Arch pořídit, je dobré si uvědomit, že v tuto chvíli zatím nejde o nic jiného než pouhý koncept. Počkejme si tedy na další informace.

zdroj: http://www.phonearena.com

1 komentář

  1. Opravdu miluju vsechny clanky s konceptama,kdyz koncept na obrazku snese uplne vsechno od 40 palcoveho uhlopricky az po 60 jadrove procesory.Proc je zacatek clanku ve smyslu ktery navozuje pocit ze vlastne uz samsung prekonali,to je asi jen pro tobo aby si clovek ten clanek asi docetl cely ze?Nebude trvat dlouho a clanky se zajimavostma budou stejny brak jako predvadi super a podobny desy.Titulek o obevu stoleti,plno textu o nicem a mlzeni a na zaver odhaleni pravdy ze cely clanek je vlastne o nicem .

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here