Jaké novinky Samsung chystá na CES 2013? [video]

2

Významný veletrh spotřební elektroniky CES 2013, který se bude konat 8. – 11. ledna v Las Vegas, se nezadržitelně blíží. Kromě nejrůznějších spekulací a uniklých informací nás o tom začínají oficiálně přesvědčovat také samotní výrobci.

Jako první své video k CES 2013 vydal Samsung, ale jak asi tušíte, nepřináší toto video nic konkrétního. Korejský výrobce v něm pouze upozorňuje, abychom se připravili na „něco nového“. Z videa nemůžeme ani určit, zda se bude novinka týkat mobilních technologií, televizí nebo něčeho jiného. Co Samsung v lednu představí? Na tuto otázku jsme se v našem článku pokusili odpovědět.

Existuje několik spekulací. Samsung už dříve oznámil velké změny v podobě nového loga a celkové image společnosti. Co se týče nových zařízení, představí možná Samsung sedmipalcový tablet z řady Galaxy Note, který se nedávno objevil v benchmarku. Novinka by měla být vybavena 7″ displejem s rozlišením 1280 x 720 obrazových bodů a čtyřjádrovým procesorem taktovaným na 1,6 GHz.

Další, poměrně pravděpodobnou spekulací, je nová řada tabletů Samsung Galaxy Tab 3. Naopak vlajkovou loď Galaxy S IV, kterou v souvislosti s CES 2013 zmiňují některé zahraniční servery, korejský výrobce nejspíš představí až v dubnu. Vyloučeno není ani to, že Samsung představí novou technologii, například OLED displeje s Full HD rozlišením.

Co podle vás Samsung představí na lednovém CES 2013? A jaká novinka by vás nejvíce potěšila? Podělte se o své názory v komentářích pod článkem.

zdroj: ag, ph

2 KOMENTÁŘE

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here