Jaká by mohla být výbava Samsungu Galaxy S III?

6

Samsung Galaxy S II byl představen letos v Barceloně a do této chvíle jde bezpochyby o jeden z nejlepších telefonů roku 2011. Není tedy divu, že je jeho nástupce očekáván podobně netrpělivě jako nový Nexus nebo iPhone. Na rozdíl od předem jmenovaných si ale na Galaxy S III počkáme mnohem déle. Vypadá to totiž, že Samsung novou vlajkovou loď představí opět v Barceloně, tedy během února 2012.

Telefonu budeme říkat Galaxy S III, i když žádný název nebyl ještě pochopitelně potvrzen. Ve výbavě by se mohl objevit čtyřjádrový procesor taktovaný na 2 GHz, 1,5GB RAM, 32GB vnitřní paměť, 10megapixelový fotoaparát (s nahráváním 1080p videa), NFC čip a 4,65palcový displej. Ten by se mohl pochlubit technologií „Super AMOLED III“ a rozlišením 1280×1024 (SXGA). Jako operační systém se očekává Android Ice Cream Sandwich doplněný o TouchWiz 5.0.

Tyto vlastnosti Samsungu Galaxy S III znějí opravdu nádherně. Až moc nádherně, aby to byla pravda. Ale nekažme si naděje a raději si ještě pár měsíců počkejme na oficiální informace.

zdroj: pn

 

6 KOMENTÁŘE

  1. Nechapu stupiditu lidi ktery chodej na stranky androidu a pritom ho nemaj radi. Spamujou tu komentarema ktere tady nikoho nezajimaj. Bez si na iphone stranky a tam si pis ty svoje sr*cky.

  2. Tak a mám dilema buď Samsung Galaxy Note nebo Samsung Galaxy S III 🙂 nějak jsem si oblíbil S II a kdyby měl větší display tak se na něho budu těšit 🙂

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here