Jak vypadá skládačkový Puzzlephone?

0

Zatímco vývojáři Google stále experimentují s myšlenkou výroby chytrých telefonů skládajících se z modulárních oddělitelných složek, my můžeme už v tomto konceptu vidět neco konkrétního. Myšlenkou oddělitelnosti je pozdější nebo okamžitá výměna prvků k vylepšení vlastností telefonu. Project Ara by měl být hotov až někdy během příštího roku, přesto máme možnost se podívat na koncept chystaného Puzzlephone už teď. 

puzzle

Lidé stojící za projektem věří, že skládačkový telefon se prosadí a odliší na trhu hlavně tím, že zjednoduší nápad rozdělitelnosti rozčleněním komponentů telefonu do tří hlavních modulů, a to Brain (Mozek), Heart (Srdce) a Spine (Páteř).

Mozek pojme hlavní řízení telefonu a fotoaparátu. Můžete si tedy postupem času vyměňovat nové senzory a procesory za účelem aktualizace mozku spojenou s vylepšením barev nebo zrychlením Puzzlephonu. Část Srdce se pak zaměřuje na sekundární technologie a baterii, takže s příchodem novinek v oblasti baterií můžete svého miláčka pořádně ,,nakopnout“ energií. Abychom nezapomněli na páteř, řekněme, že ta pobere LCD displej, reproduktory a tvoří podstatnou část těla telefonu.

 

Měli byste zájem o takovýto přístroj?

zdroj: http://www.androidcentral.com

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here