Jak ukončit hovor tlačítkem Power (pro Android)

2

Pokud nejste spokojeni s klasickým ukončováním hovorů pomocí standardního softwarového tlačítka, ukážeme Vám, jak využít tlačítko Power ke stejné věci. Berte na vědomí, že jde o návod pro nezkušené uživatele.

Bez ohledu na to, jaký Android telefon používáte, určitě máte nějaký prst při ukončení hovoru nedaleko tlačítka Power. Výhodou je, že tímto postupem se nemusíte dívat do obrazovky telefonu (při hledání symbolu červeného telefonu) zvláště, když vyvíjíte paralelní činnosti během telefonátu. Jak vlastně na to? Postup je to jednoduchý:

Prvním krokem bude se dostat do nabídky Nastavení Vašeho telefonu.Pokračujte do nabídky ,,Usnadnění“. Tam najdete možnost ,,Tlačítko Power (napájení) ukončí hovor“, kterou jednoduše povolte. Po tomto krátkém postupu jste přidali Power tlačítku novou funkci.

1 2 3 4

U systému Android 5.0 Lollipop to například funguje tak, že pokud máte během hovoru vyplý displej, prvním stiskem tlačítka Power jej zapnete a teprve druhým ukončíte hovor. Myslete na to, že každá verze Androidu pracuje trochu jinak a drobné rozdíly v postupu jsou tedy na místě.

Věděli jste o této možnosti ukončování hovorů?

zdroj: http://www.phonearena.com

2 KOMENTÁŘE

  1. Díky, vynikající tip! Hodinu jsem hledal vyhovující aplikaci, čímž jsem si akorát zaplevelil telefon nefunkčním brakem. Přitom je to tak jednoduchý 😉

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here