Jak si přečíst zprávy na Android Facebooku bez upozornění o přečtení druhé straně

0

Na Facebook messengeru nás spolehlivě dokáže vytočit jedna věc, a tou je okamžité časové upozornění druhé strany o přečtení zprávy, kterou nám odeslala. Chatování bylo zábavou do té doby, dokud jsme nemuseli odpovídat ihned nebo později s výmluvou. Pro Facebook je důležité udržení svých uživatelů online po co nejdelší dobu, aby mohl vydělávat z reklam. Věříme, že by však měla být funkce zobrazování přečtení zpráv volitelnou, zvlášť například pro ty, kteří mají doma stalkující protějšky.

unnamed3

Volitelná však bohužel není, a proto se na internetu postupem času začaly objevovat různé způsoby, jakými Facebook chat obelstít. Zatímco pro Facebook v prohlížeči počítače je možno najít celkem velkou škálu variant, jak si udržet bez vymlouvání ,,dočasný nezájem“ o žárlivou přítelkyni nebo otravného příbuzného, pro uživatele Android Facebooku už tolik možností nemáme, vlastně pouhé dvě aplikace. My se zaměříme na tu s názvem Privy Chat for Facebook.  Takže jak na ni?

unnamed2 unnamed

1) Stáhněte si a nainstalujte aplikaci Privy Chat for Facebook zde:


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

2) Při prvním spuštění aplikace se přihlašte klasickými přihlašovacími údaji, jaké používáte na Facebooku.

3) Notifikace zpráv z Facebooku od teď otevírejte již pouze přes tuto aplikaci, ne přes Facebook Messenger.

4) Všechna vlákna konverzací se Vám tedy odteď budou zobrazovat  pouze v textové formě. Můžete si přečíst nové zprávy, schovat je nebo aktualizovat za účelem zjištění, zda nepřišlo něco nového. Velkým mínusem je však to, že Facebook nedovoluje alternativním aplikacím v chatu zobrazování fotek, videí, webových linků nebo jiného příslušenství. Privy Chat však stále zobrazuje alespoň historii předešlých konverzací v chronologickém seřazení, narozdíl od druhé aplikace podobného druhu,Unseen for Facebook, která Vás nechá si přečíst pouze poslední napsanou zprávu od uživatele, s nímž si píšete.

5) Pokud budete chtít, aby bylo vaše zobrazování zpráv opět viděno, jednoduše přeskočte zpátky k Facebook messengeru.

 

Pije Vám zobrazování přečtení zpráv na Facebooku krev nebo je Vám to tak nějak jedno?

 

zdroj: http://www.phonearena.com

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here