Jak se včera začal prodávat Samsung Galaxy S5 [obrazem]

2

IMG_1165_edited-1
Samsung včera v 11:11 zahájil prodej své nové vlajkové lodi Galaxy S5, pro prvních 120 kupujících si prichystal dárek v podobě chytrého náramku Gear Fit. Do celé akce byly zařazeny 3 prodejny v Praze a jedna v Brně, kdy na prních 30 zájemců v každé z prodejen čekal náramek. I díky ceně náramku, která dosahuje pěti tisíc korun se před prodejnami tvořili fronty a že brzy po poledni byla „es pětka“ s chytrým náramkem Gear Fit jako dárek vyprodána.

Roman Šebek, ředitel divize IM společnosti Samsung Electronics Czech and Slovak řekl: „Zájem zákazníků nás velmi potěšil. Ještě před oficiálním zahájením se ve vybraných prodejnách tvořily fronty zájemců, kteří s námi chtěli přivítat příchod naší nové vlajkové lodi. Během brzkého odpoledne hlásily naše obchody v Praze a v Brně vyprodanou speciální nabídku.“

Na následujících fotografiích se můžete podívat, jak to vypapadalo před jednou prodejnou Samsungu. Samsung má stále ještě na čem pracovat po marketingové stránce, aby dohnat svého rivala z Coopertina.

IMG_1228_edited-1 IMG_1118_edited-1 IMG_1281_edited-1

Zdroj: tisková zpráva

 

2 KOMENTÁŘE

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here