Jak bude vypadat nový Google Play Store? Podívejte se na další screenshot

2

google play store new

Oficiální obchod Googlu s aplikacemi, hudbou, knihami a filmy prošel poslední větší proměnou před více než rokem, kdy zároveň změnil svůj název z Android Marketu na Google Play. Už velmi dlouho se však spekuluje o tom, že s příchodem Androidu 5.0 Key Lime Pie se Obchod Play dočká další výrazné aktualizace.

Dříve se objevilo několik předpokládaných podob nového Google Play, které vytvořili samotní fanoušci. Před několika týdny přinesl web Droid Life dokonce video, které ukazuje opravdový Google Play Store 4.0 na videu. Dnes zveřejněný screenshot ukazuje hlavní obrazovku, jejíž podoba byla dosud zahalena tajemstvím.

Obrázek na svém Google+ profilu zveřejnila Eileen Rivera, která je zaměstnankyní Googlu, konkrétně v sekci YouTube. Vypadá to, že nový Play Store je opravdu velmi blízko k finální verzi, takže jej Google nabízí k vyzkoušení svým zaměstnancům.

Jako nejpravděpodobnější termín oficiálního představení se jeví polovina května, kdy se v San Francisku koná tradiční konference Google I/O, na které by Google měl podle spekulací představit dlouho očekávaný Android 5.0 Key Lime Pie. Nový Google Play Store 4.0 bude pravděpodobně součástí nové verze operačního systému, ale nejspíš bude formou aktualizace dostupný také pro majitele smartphonů a tabletů se staršími verzemi Androidu.

via ac

2 KOMENTÁŘE

  1. To bude sranda, že budou v CZ Play Store jen první dvě položky – prázdnota – aspoň na zbytek místa budou moct lupnout reklamu. 🙂

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here