iPhone 8 | Apple chce dohnat konkurenci nejen vestavěným bezdrátovým nabíjením!

0

iphoneNa internetu se objevila nová zpráva od jednoho z nejznámějších analytiků, kteří předpovídají kroky společnosti Apple. Tento analytik prohlásil, že všechny modely iPhonu 8 budou v roce 2017 disponovat vestavěným bezdrátovým nabíjením.

iPhony 8 tak nejspíše přijdou se skleněnými zády, které umožňují bezdrátové nabíjení s minimálním narušením probíhající elektromagnetické indukce. Apple prý plánuje začít využívat bezdrátové nabíjení masivně v roce 2018, kdy by se ho tak nejspíš mohly dočkat třeba iPady nebo Apple Watch.

Analytik dále prozradil, že bychom měli příští rok očekávat příchod tří modelů iPhone 8, z nichž dva by měly být nástupci pro iPhone 7 a iPhone 7 Plus. Třetí varianta prý bude nejdražší, protože nabídne jako jediná duálně zakřivený AMOLED displej s velikostí okolo 5,8″.

Dále jsme se dozvěděli, že výhradním dodavatelem bezdrátového nabíjení by měl být pravděpodobně Foxconn, který by prý mohl vyrábět také AMOLED displeje pro nové iPhony. Je poměrně očividné, že se snaží Apple mermomocí technologicky vyrovnat konkurentům, a to zejména Samsungu, což je dobře, jelikož to donutí právě tyto konkurenty inovovat nové produkty kvůli konkurenceschopnosti na trhu. Tyto zvěsti je samozřejmě třeba brát s pořádným odstupem, jelikož budou nové iPhony pravděpodobně představeny až v září příštího roku.

Zdroj

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here