Instagram brzy přijde s automatickým překladem obsahu

0

instagram_translationInstagram nedávno oznámil, že dosáhl milníku 500 milionů aktivních uživatelů. Je to teď skutečně globální síť, kterou používají po celém světě stovky milionů lidí pro sdílení svých  fotografií a videí. Samozřejmě nemluvíme všichni stejným jazykem, ale to neznamená, že nemůžeme překonat jazykovou bariéru a sdílet obsah i s cizinci. Instagram slíbil, že brzy začne automaticky překládat profily a popisky.

Společnost uvedla, že už příští měsíc uživatelé uvidí tlačítko pro překlad, které nám umožní si přečíst texty napsané v cizích jazycích bez jejich znalosti.

Díky tomu bude velmi jednoduché porozumět popiskům pod fotografiemi a popisům profilů, takže už nebude nutné vše zkopírovat a vložit do nějaké jiné služby pro překlad, jako je například překladač Google nebo Bing.

Tato funkce bude podporovat překlad všech popisků profilů, fotografií a dokonce i komentářů. Bezesporu je to velice užitečná funkce, jelikož většina z nás neumí více než dva jazyky, a tudíž si většinou nepřečteme nic, co není v češtině, slovenštině nebo třeba angličtině.

Instagram by měl tuto funkci brzy uvolnit a do té doby si musíme počkat, jaké jazyky budou při startu podporovány, samozřejmě doufáme, že čeština mezi nimi bude.

Zdroj

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here