iMpulse – nejmenší herní ovladač pro Android [video]

1

Nabídka gamepadů, které jsou kompatibilní s chytrými telefony, se postupně rozšiřuje. Jedním  z nejnovějších a rozhodně také nejzajímavějším přírůstkem je herní ovladač iMpulse, který zaujme svou velikostí srovnatelnou s větší klíčenkou.

iMpulse se smartphonem či tabletem vybaveným operačním systémem Android nebo iOS komunikuje pomocí technologie Bleutooth. Uvnitř zařízení se nachází baterie, která vydrží až 10 hodin používání a je ji možno dobít pomocí micro USB kabelu. Gamepad obsahuje joystick i několik podsvětlených tlačítek a kromě her jej lze využít k běžnému ovládání telefonu včetně přehrávání videí. K užitečným bonusům patří možnost využití jako dálkové spouště fotoaparátu nebo k nalezení ztracených klíčů. K jednomu smartphonu můžete připojit až dva ovladače najednou, iMpulse lze tedy používat k hraní multiplayerových titulů.

Projekt se objevil na serveru Kickstarter, kde můžete základní verzi gamepadu předobjednat za cenu od 25 dolarů (477 Kč). K dispozici je také limitovaná edice vyrobená z kovu.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here