Ice Cream Sandwich naportován na HTC HD2 [video]

2

Nejrůznější starší verze Androidu, Windows Phone 7 ani Maemo na HTC HD2 už asi nikoho nepřekvapí. Jak se ale nyní ukazuje, tento telefon ještě v žádném případě nepatří do důchodu. Uživateli, který má na fóru XDA-developers přezdívku tytung, se totiž do HTC HD2 podařilo portovat nejnovější Android 4.0 Ice Cream Sandwich.

Bohužel ale toto sestavení nepochází z nedávno vydané SDK verze zmrzlinového Androidu, ale ze starších zdrojových kódů. Zatím nefunguje fotoaparát, USB mass storage ani hardwarová akcelerace. Vyskytují se také problémy s Android Marketem, kvalitou hovoru a rootem.

Zatím je tedy tato verze Ice Cream Sandwich pro HTC HD2 určena jen nadšencům, kteří si nejnovější Android chtějí za vyzkoušet za každou cenu. Všem ostatním doporučujeme počkat několik týdnů až měsíců do vydání plně funkční verze.

Další informace a možnost stažení naleznete zde.

httpv://www.youtube.com/watch?v=AcdeaWB-lWM

Graf ceny produktu HTC Touch HD2 poskytuje server Heureka.cz

via ac

2 KOMENTÁŘE

  1. a proto jsem velice rad,ze jsem si jej pred jiz skoro dvemi roky poridil a tesim se na plne funkcni verzi ICS treba prave id tytunga,ktery pro HD2 udelal strasne moc prace,aby na tehle hracce Android bezel tak jak skvele bezi 🙂

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here