HzO – Voda Vašemu chytrému telefonu již neublíží

5

Bojíte se vzít svého Androida k bazénu nebo dokonce i do koupelny aby náhodou nenavlhl a nepoškodil se? Máte hrůzu z přepadového lijáku? Vypadá to, že již zanedlouho nebudete muset mít, a dokonce se nebudete muset ani bát aby Vám telefon do vody přímo nespadl.

Na nedávném preview CESu 2012 v New Yorku totiž firma HzO představila stejnojmenný produkt, který dokonale ochrání jakékoliv elektronické zařízení, při demonstraci konkrétně chytrý telefon Samsung Galaxy S II, před vodou.

A ne nepůjde o nějaký nevzhledný, povětšinou tlustý a nepříjemný silikonový obal, spíše naopak, jde o technologii určité formy nanopovlaku nebo chcete-li obalu, který se nanese na veškeré elektronické části uvnitř zařízení a i v případě vniknutí vody nedovolí jejich přímému namočení.

Kdy se technologie dočkáme v prvních telefonech, zatím není úplně jisté, vzhledem k tomu, že již byla úspěšně prezentována na fungujícím prototypu, tak ji očekáváme někdy v polovině roku 2012.

Zdroj: pha

5 KOMENTÁŘE

  1. Z toho clanku vypliva, ze se teda bude davat do v budoucnu vyrobenych telefonu.Ale bude mozne ji aplikovat i do meho SGS 2??

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here