Humble Indie Bundle – poprvé opravdu multiplatformě

1

Pro mnohé zajisté velmi dobře známá akce Humble Indie Bundle, původně se zaměřující pouze na desktopové hry, ve které je možno zakoupit menší indie tituly vždy za uživatelem zvolenou cenu, přišla včera s novou nabídkou her a také jednou velmi podstatnou změnou. Kromě MacOSX, Linuxu a Windows jsou nyní všechny tituly dostupné i pro Android.

Jak bylo již řečeno v úvodu, v průběhu včerejšího dne přišla stránka Humble Indie Bundle s novou nabídkou trojice her, konkrétně Osmosu, Anomaly a Edge. Stejně jako ve všech přechozích i u tohoto Indie Humble Bundle si můžete sami určit, kolik za balík her zaplatíte a případně i přesně rozdělit v jakém poměru má částka jít mezi vývojáře, organizátory a charitu.

Beze změn zůstala také bonusová hra, tentokráte World Of Goo, kterou dostanete v případě, že zaplatíte víc, než je aktuální průměr (momentálně $4.80) a možnost stáhnout si hry jak ve verzi pro Windows, MacOSX, Linux tak případně vygenerovat kódy pro steam a desuru.

Oproti přechozím však přibyla možnost stáhnutí her ve formě .apk pro operační systém Android. I pokud tak hry již máte na steamu zakoupené, tak tento Indie Humble Bundle doporučujeme, přeci jen Osmos, World of Goo a Anomaly pro Android za 4.80$, tedy za něco kolem 86 korun rozhodně stojí.

Samozřejmě můžete zaplatit také méně, osobně však doporučuju dát alespoň momentální průměrnou sumu. Za prvé, World of Goo za to stojí a za druhé, už takhle jde o extrémně výhodnou cenu.

zdroj: Humble Indie Bundle

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here