Hudba Google Play překonala hranici 500 milionů stažení

0

Minulý týden to byl rok, co Hudba Google Play přišla oficiálně i do České republiky. Nezapomnělo se ani na All Access (česky Hudba Naplno) a pokud jste ještě v září 2013 záviděli zahraničním uživatelům, mohli jste si za měsíční poplatek začít klidně užívat téměř bezedné hudební sbírky.

Google-Play-Music

Během následujících 12 měsíců se služba rozšířila i do dalších států a dočkali se i naši východní sousedé na Slovensku. Spolu s tím pochopitelně rostla i obliba aplikace Hudba Google Play. Ta samozřejmě vždy uměla spolupracovat i s lokální hudbou, primárně však sázela na skladby a alba uložená v cloudu.

google play music

Díky možnosti nahrát do osobní sbírky až 20 tisíc vlastních skladeb, si aplikace našla cestu i ke konzervativnějším uživatelům a prakticky se jí podařilo pokrýt všechny nejčastější požadavky mobilních posluchačů. I díky tomu se může ode dneska chlubit více než 500 miliony uživatelů, jež si androidího klienta do svého smartphonu nebo tabletu stáhli. Podobně na tom jsou i další aplikace Googlu, mezi kterými nechybí ani mobilní prohlížeč Chrome, instant messenger Hangouts nebo klient pro sociální síť Google+.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Zdroj: androidpolice

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here