Huawei zveřejnil trailer k CES 2014. Jaké novinky se dočkáme? [video]

0

Huawei CES 2014 teaser preview

Letošní ročník Consumer Electronics Show, známější pod zkratkou CES, začíná v Las Vegas už za několik dní. Dalším výrobcem, který poodhalil své plány na tento veletrh, je Huawei. V novém videu zveřejněném na YouTube můžeme vidět odraz nového smartphonu ve slunečních brýlích a slogan „More speed is coming to Vegas“.

Novinkou by mohl být Huawei Ascend P7 vybavený 5″ Full HD displejem, čtyřjádrovým procesorem a 2GB RAM. Podobně jako u Ascendu P6 předpokládáme velmi nízkou tloušťku a použití hliníku či jiných prémiových materiálů. Teaser také potvrzuje podporu LTE, takže výrobci nebude nic bránit v uvedení smartphonu na trh v USA.

Ascend P7 by však nemusel být jedinou novinkou čínského výrobce na CES 2014. Už delší dobu se spekuluje o představení vlastního osmijádrového procesoru. Huawei by mohl představit také nedávno uniklý tabletofon Ascend Mate 2 nebo potvrdit mezinárodní dostupnost modelů Honor 3X a Honor 3C.

http://www.youtube.com/watch?v=n7Gg-pMpNhg

Upoutávku k CES 2014 nedávno zveřejnil Samsung, který na veletrhu oznámí novinku týkající se procesorů Exynos. Ještě aktivnější byl Asus, který publikoval dokonce dvě videa. První je nejspíš předzvěstí tabletu s dualbootem Androidu a Windows, v druhém videu pak výrobce s největší pravděpodobností láká na nové smartphony. Archos by v Las Vegas měl představit chytrá řešení pro domácnost i sport.

via Pocket Droid

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here