Huawei představil fitness náramek Honor Band A1 s UV senzorem

0

Huawei Honor Band A1Honor V8 není jediný nový produkt, který dnes Huawei oznámil na své akci v Číně. Smartphone dostal doplněk v podobě náramku Honor Band A1.

Jak se dá očekávat, náramek je schopen sledovat čas cvičení, ujitou nebo uběhlou vzdálenost, počet kroků, spálených kalorií a kvalitu vašeho spánku (poslední funkce však nejspíš funguje také pro velmi krátké zdřímnutí). Honor Band A1 vyčnívá z davu hlavně díky UV senzoru, který měří úroveň záření a doporučuje Vám vhodnou ochranu proti slunečnímu záření.Huawei-Honor-Band-A1Honor Band A1 má také LED diodu, pomocí níž Vás upozorní na příchozí hovory a zprávy. Náramek může také vibrovat.

Band A1 je kompatibilní se zařízeními s operačním systémem iOS nebo Android a komunikuje přes Bluetooth 4.2. Baterie má kapacitu 70 mAh a Huawei slibuje výdrž až 28 dní v pohotovostním režimu. Pro nabíjení slouží standardní microUSB konektor.Huawei-Honor-Band-A11Band je vyroben z kovu a má certifikaci IP57, takže je chráněný proti prachu a v hloubce 1 m pod vodou vydrží až po dobu 30 minut. Váží 20 g a lze si jej objednat se silikonovým či koženým řemínkem.

V Číně se začne prodávat (v osmi barevných provedeních z horního snímku) 25. května za 99 CNY (asi 360 Kč) se silikonovým páskem a za 199 CNY (asi 720 Kč) s koženým.

Zdroj

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here