Huawei představí již za týden něco „kouzelného“. Honor Magic má být skutečně exklusivní

0

honor-magic-vyrezJiž 16. prosince by měl Huawei v Číně představit nový Honor Magic. Jak napovídá již název, půjde o něco skutečně speciálního. Pravděpodobně se dočkáme zařízení, které by mělo demonstrovat to nejlepší, co dnes dokáže společnost nabídnout. Jednoduše řečeno půjde o odpověď na Xiaomi Mix.

Podle některých spekulací nemá mít Honor Magic například vestavěný fotoaparát či reproduktor, jelikož by měly být tyto části modulární. Takovéto informace je však třeba brát s rezervou. Od včerejška již máme k dispozici dokonce první údajný snímek tohoto „kouzelného“ zařízení. Na snímku si můžeme všimnout opravdu tenkých horních a dolních rámečků, duálně zakřiveného displeje nebo snímače otisků prstů, který je umístěn na přední straně a při focení zrovna registruje nový otisk prstu do telefonu.huawei-honor-magicZařízení má opravdu velice tenké rámečky, což ještě umocňuje duálně zakřivený displej. Mohlo by dokonce jít o jednoho z králů poměru displeje k tělu. Nahoře a dole je sice rámeček širší než po bocích, ale na rozdíl od Xiaomi Mix nabídne telefon perfektně symetrický design, což se nám skutečně zamlouvá.

Zatím bohužel nemáme žádné informace o specifikacích tohoto telefonu. Musíme doufat, že zabalí Huawei do telefonu s tak krásným designem také high-endové specifikace, jelikož jinak se nedá předpokládat, že by mělo zařízení, které pravděpodobně nebude patřit k těm nejlevnějším, nějaký úspěch.

Zdroj

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here