Huawei P10 by mohl mít snímač otisků prstů zabudovaný ve skle!

0

Huawei P10Většina výrobců telefonů umisťují snímače otisků prstů na přední nebo na zadní stranu telefonu. Také existují telefony, jako je Xperia Z5 Compact, Honor 7i a Nextbit Robin, které mají snímače otisků prstů na boku. Huawei se však chce podle zvěstí odlišit tím, že umístí snímač otisků prstů pod čelní sklo.

Na Weibo účtu @Mocha Socialist Workers se píše, že Huawei pracuje na prvním snímači otisků prstů skrytém pod čelním sklem. V příspěvku je také uvedeno, že prvním telefonem s touto technologií by mohl být Huawei P10, ale prý jsou to pouze spekulace.Screen-Shot-2016-08-29-at-4.43.19-PM

Společnost by mohla pravděpodobně používat něco, jako je ​​snímač otisků prstů Qualcomm Sense ID Ultrasonic, který umožňuje práci snímače i přes tenké materiály, jako je například sklo smartphonu. To znamená, že by nebyl snímač na telefonu vidět, a tak by se dalo docílit čistějšího designu.

Pokud však Huawei nepoužije výše uvedenou technologii, mohl by pravděpodobně snímač umístit dopředu a použít domácí tlačítko tak, jako spousta jiných výrobců.

Zdroj

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here