Huawei MediaQ M310 – set-top-box s Androidem a čtyřjádrovým procesorem

0

Huawei MediaQ M310

Kromě nových smartphonů představil Huawei nedávno další zařízení s Androidem. Řeč je o multimediálním přehrávači či lépe řečeno set-top-boxu s názvem Huawei MediaQ M310, který je možno přes HDMI připojit k libovolné televizi. Přímo na vašem televizoru si díky tomuto zařízení budete moct například přehrávat libovolné multimediální soubory, používat androidí aplikace, hrát hry nebo prohlížet webové stránky.

Novinka je vybavena výkonným čtyřjádrovým procesorem HiSilicon K3V2 (Cortex A9), grafickým čipem Vivante GC4000, 1GB RAM a 4GB interní pamětí rozšiřitelnou pomocí vestavěného slotu na microSD karty. Huawei MediaQ M310 dále nabídne například dvojici portů USB 2.0, 3,5mm audio jack, HDMI, Wi-Fi, Bluetooth 4.0 a upravenou verzi operačního systému Android.

Spekuluje se dokonce o tom, že Huawei chystá i vylepšenou verzi tohoto set-top-boxu s názvem Huawei MediaQ M810, která nabídne 2GB RAM, 8GB interní paměť, ethernet port a TV tuner.

Cena Huawei MediaQ M310 je odhadována na velmi příjemných 80 dolarů, v přepočtu 1 525 Kč.Více informací o tomto zařízení bychom se měli dozvědět už příští měsíc na veletrhu MWC 2013 v Barceloně.

zdroj: ac

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here