Huawei Honor V8 přistižen „v akci“! (fotografie)

0

Huawei Honor V8Jste natěšení na nový Honor V8 od společnosti Huawei? Tak to Vás potěšíme, jelikož smartphone už byl přistižen „v akci“, což je pozitivní, jelikož se nejedná o žádné zvěsti, certifikace či něco podobného. Telefon byl jednoduše spatřen v rukou uživatele.

Smartphone je na fotce v růžové barvě a na svém Twitterovém účtu ho zveřejnil leaker @stagueve, který je známý též jako Steve Hemmerstoffer. Když se na fotku podíváte, zjistíte, že nevypadá vůbec špatně a řešení duální kamery by mohlo být inspirací pro další výrobce. Honor V8  bude představen 10. května a možná přijde ve dvou variantách, z nichž jedna by měla mít QHD a druhá FullHD displej o úhlopříčce 5,7 palců. O chod by se měl starat procesor Kirin 950 společně se 4 GB operační paměti, úložiště bude 32 nebo 64 gigabytové a zadní kamera by měla mít dva 12 MP snímače, zatímco přední bude nejspíš vybavena jedním 8 MP. Pod kapotou dále najdeme 3400 mAh baterii a telefon poběží na operačním systému Android 6.0 Marshmallow.

K dispozici nemáme žádné nové informace týkající se tohoto zařízení, a tak si budeme muset nejspíš počkat na jeho představení, které je již za dveřmi.

https://twitter.com/stagueve/status/728851640061710338

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here