Huawei Honor Magic oficiálně: duální kamera a spousta dalších vychytávek v krásném zaobleném těle

0

Huawei představil nejzaoblenější telefon telefon na světě! Jmenuje se Honor Magic a zakřivený je téměř všude.huawei-honor-magic-nahledDisplej má zakřivené sklo, 5,09 “ úhlopříčku a využívá technologie AMOLED. Famózní je také QHD rozlišením, díky němuž se jemnost vyšplhala na 577ppi. Tělo telefonu má na tloušťku 7,8 mm a zařízení celkově váží 145g. Společnost přístroj nabídne v barevných variantách Golden Black (černá se zlatými okraji) a Porcelain White (bílá).

Na zadní straně najdeme 12 MP duální fotoaparát (barevný + monochromatický) se světelností clony f / 2.2 a velkými 1.4μm pixely. Selfie fotoaparát má 8 MP rozlišení a světlost clony f / 2,0. Huawei Honor Magic běží na OS Android 6.0 s nástavbou “Honor Magic Live OS”. Operační paměť nabídne 4 GB kapacitu a pro skladování dat je určena 64 GB paměť.

Součástí nového Honoru je digitální asistent DeepThink, který spolupracuje s FaceCode. Technologie využívá infračervenou kameru, která rozpozná oči uživatelů, takže umožní telefon prohlížet oznámení jen Vám a lidem, kterým důvěřujete. Domovské tlačítko plní zároveň funkci snímače otisků prstů.huawei-honor-magicAsi nejošemetnější částí telefonu je starší procesor Kirin 950, který se svými osmi jádry A72 nabízí dostatečnou rychlost, ale jeho grafický čip je poměrně slabý, a tudíž chipset nedokáže natáčet 4K videa.

Telefon je napájen baterií o kapacitě 2 900 mAh. Baterie je kompatibilní s nabíječkou Huawei Magic Power, takže je možné ji nabít na 90% za půl hodiny, na 70% za 20 minut a na 40% za 10 minut. Telefon nabízí také možnost využití dvou SIM karet.

Huawei Honor Magic se bude prodávat za cenu prémiových zařízení – 3700 CNY (asi 14 000 Kč) – a v Číně je již k dispozici v předprodeji (telefony by měl Huawei dodat 25. prosince).

Zdroj

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here