Huawei by mohl 1. září představit nástupce modelu Mate 8

0

Huawei Mate 8Huawei představí 1. září další důležitý smartphone, Čínská společnost totiž rozeslala pozvánky na akci, která se uskuteční v předvečer veletrhu IFA 2016 v Berlíně (ten se letos koná od 2. do 7. září).

Je to možná brzo spekulovat o tom, jaké zařízení bude představeno, nicméně se zdá pravděpodobné, že půjde o nástupce loňského modelu Mate 8. Jistě, Mate 8 byl představen v listopadu, ale Huawei se možná inspiroval Samsungem, který posouvá představování svých modelů Note stále blíže k těm z řady S. Samsung to udělal minulý rok a podle všeho udělá totéž i v letošním roce, jelikož prý představí Note 7 na začátku srpna.

Zdá se tak, že by to byl od společnosti Huawei zcela logický krok, jelikož by tak představil svůj nový telefon Mate dříve, než představí Apple nový iPhone 7 Plus (nebo iPhone 7 Pro), díky čemuž by si pro sebe Mate 9 zajistil pozornost alespoň na pár týdnů. Samozřejmě se budeme snažit vám přinášet všechny zprávy, které se budou této události společnosti Huawei informovat a dá se předpokládat, že jich bude dost, jelikož modelová řada Mate je pro Huawei po telefonech z řady P asi tou nejdůležitější.

Zdroj

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here