Huawei Ascend G300 dostane aktualizaci na Android 4.0 ICS během letošního roku

2

Huawei na svém Twitteru znovu potvrdil, že chystá aktualizaci na Android 4.0 Ice Cream Sandwich pro svůj levný smartphone Ascend G300. Update by měl být vydán během tohoto roku, přesnější datum stále nebylo oznámeno. Původně ale Huawei sliboval, že aktualizaci vydá už v červnu.

Čínský výrobce také znovu uvedl, že zmrzlinového Androidu se pravděpodobně nedočkají majitelé modelu Ideos X5 (U8800). Důvodem je nízký výkon procesoru, protože výkonnější Ideos X5 Pro už byl aktualizován před několika týdny.

Huawei Ascend G300

Huawei Ascend G300 má ve výbavě 1GHz procesor, 512MB RAM, 5MPx fotoaparát s automatickým ostřením a přisvětlovací LED diodou, 4″ WVGA displej (800 x 480 pixelů) krytý odolným sklem Gorilla Glass a baterii s kapacitou 1500 mAh.

via pd

2 KOMENTÁŘE

  1. Hlavně že na u8800 je už dávno neoficiální ics a funguje bez chyby i na 800 mhz procesoru. Svádět to na výkon procesoru, kokoti.

  2. Jen jsem to překopíroval, protože mne to zajímá také. HLAVNĚ k vůli hlasitosti reproduktorů !!!   Od uveřejnění oficielní ROM ICS od Huawei uplynul měsíc – bylo by možné, aby někdo od Vodafone napsal, kdy bude tento upgrade dostupný od Vodafone CZ? (Pokud se nepletu, tak Vodafone GB již ICS ROM uvolnil). Nechce se mi do rootu a instalaci ICS přímo od výrobce kvůli záruce…

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here