HTC započne aktualizace svých telefonů na Ice Cream Sandwich v březnu

7

Minulý rok HTC oznámilo, že v roce 2012 přinese aktualizaci na Android 4.0 Ice Cream Sandwich pro většinu svých nových smartphonů. Celá řada telefonů Sensation měla update dostat dokonce na začátku letošního roku. Je téměř polovina února a aktualizace nikde. Až dnes HTC na svém Facebooku zveřejnilo nejnovější informace o tom, jaké telefony a kdy dostanou „zmrzlinový“ Android.

První vlna by měla začít během března, kdy by Ice Cream Sandwich mělo dostat HTC Sensation a HTC Sensation XE, po kterých bude velmi brzy následovat HTC Sensation XL.

Během letošního roku by update na nový Android mělo dostat také HTC EVO 3D, HTC Incredible S, HTC Desire S a HTC Desire HD. Kdy přesně se tak stane zatím nevíme, za několik týdnů HTC oznámí další detaily o aktualizacích.

zdroj: HTC Facebook

7 KOMENTÁŘE

  1. pokud k aktualizaci htc evo 3d letos dojde, pak z tohoto snad super stroje bude něco, co málo kdo bude umět ovládat tak, aby plně využil VŠECH JEHO schopností a možností. Teď vidím práci HTC dobře. Ale pak jaký stupeň hodnocení budu muset použít ???? Teď jen snad hurá HTC, doveš nejen nadchnout ale znásobuješ naše moznosti. A tím i posiluješ své tržní HTC možnosti. Jen neustaňte v té vaší dobré práci. Zvyšujete technický růst české populace.
    VELIKÝ DÍK

  2. 12.5.2012 jsem se ptal na to kdy bude upgrade na ice cream sandwich a bude to někdy v polivině roku 2012 takže zbývá jen počkat na officiální upgrade ptal jsem se na officiálním HTC webu na podpoře

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here