HTC údajně prodalo 5 milionů HTC One

0

HTC One detail buttons

I přes mnohé pozitivní prognózy, které HTC hlásalo už od konce minulého roku, zatím neexistoval žádný přímý důkaz o tom, že by se tchajwanské firmě začalo opravdu konečně dařit. Předběžné výsledky za poslední měsíc tedy vykázaly drobné zlepšení, rozhodně ale nešlo o nic převratného.

Nyní to ale vypadá, že se HTC konečně podařilo chytit dech, podle anonymního vysokého manažera z HTC, kterého ocitoval prestižní magazín Wall Street Journal, se totiž od zahájení prodeje stihlo prodat více než 5 milionů kusů nové vlajkové lodi HTC One, přičemž poptávka stále překračuje nabídku.

Dá se tak čekat, že ve zbytku května a v červnu, kdy by se měla projevit nedávno naplno nastartovaná výroba, půjdou prodeje vzhůru ještě rychleji. A to je rozhodně dobrá zpráva, ačkoliv totiž 5 milionů kusů neporáží největšího rivala – Samsung Galaxy S 4 – který nedávno oznámil pokoření mety 10 milionů, tak jde na, podle mnohých upadající společnost, o více než dobré číslo, které se zajisté pozitivně projeví jak na důvěře investorů, tak i finančních výsledcích.

Zdroj: aauthority, WSJ

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here